HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 161 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia
Autor Správa

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
To znie dobre. ALe asi ťažko môžem štrajkovať, keď ma ešte stále držia na strednej. :?
No, držím palce, ľudia. Dúfam, že tí slizáci nič nčspoplatnia. Minulý rok som bola na jednej diskusii, kde dva zástupcovia hovorili o spoplatnení štúdia. Jeden bol pre, druhý proti a potom sme im dávali otázky a tak. U HZDS to vyzeralo tak, že by sa nám najradšej napchali do zadníc, aby sme potom vo voľbách hlasovali za nich, keďže oni sú PROTI spoplatneniu.
No, nech zatiaľ nedávajú spoplatnenie, lebo mňa potom asi porazí... :(

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
nage napísal:
To znie dobre. ALe asi ťažko môžem štrajkovať, keď ma ešte stále držia na strednej. :?
No, držím palce, ľudia. Dúfam, že tí slizáci nič nčspoplatnia. Minulý rok som bola na jednej diskusii, kde dva zástupcovia hovorili o spoplatnení štúdia. Jeden bol pre, druhý proti a potom sme im dávali otázky a tak. U HZDS to vyzeralo tak, že by sa nám najradšej napchali do zadníc, aby sme potom vo voľbách hlasovali za nich, keďže oni sú PROTI spoplatneniu.
No, nech zatiaľ nedávajú spoplatnenie, lebo mňa potom asi porazí... :(

Ak ma nezoberu do Ciech tak potom aj mna porazi ...

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To ste mohli hned povedat, ze uz je tu nova tema o tomto. A ja ze co sa deje 8)

Je to na zaplakanie...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Síce mám ešte pekných pár rôčkov do výšky ale dúfam že ju dovtedy nezpoplatnia! A keď áno, tak z najvyššou pravdepodobnosťou pôjdem do zahraničia.

Ale veď to zpoplatnenie je blbosť samá o sebe! Ministerstvo školstva musí počítať s tým že sa vysokoškoláci (a nielen oni) vzbúria....

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
A najhorsie je to, ze teras vsedci kecaju, a potom niekde na namesti budem stat sam, a chodci na mna budu pozerat jak na blbca!

To je ta slovenska nátura, v krcme, resp. na fore som macher, ale ked dojde do tuheho, stiahnem chvost a zaleziem do najbližšej diery, a tak to skonči s novov maturitov, a tak to skonči aj so spoplatnenim vysokych škol, . . .
Presvečte ma že nemam pravdu!!!!!!!!


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
VINCENT napísal:
A najhorsie je to, ze teras vsedci kecaju, a potom niekde na namesti budem stat sam, a chodci na mna budu pozerat jak na blbca!

To je ta slovenska nátura, v krcme, resp. na fore som macher, ale ked dojde do tuheho, stiahnem chvost a zaleziem do najbližšej diery, a tak to skonči s novov maturitov, a tak to skonči aj so spoplatnenim vysokych škol, . . .
Presvečte ma že nemam pravdu!!!!!!!!

AKo prepáč, ale jasne cez normálny školský deň určite ma rodičia pustia cez pol Slovenska protestovať. :?

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
kolegovia,

to mozete aj doma, si zaveste, co ja viem, v skole trebars cervenu stusku, taku jak maju maturanti ale cervenu, ked to zrobite cela trieda až to bude sranda????
Nazveme to revolučna červena stužka, čo vi na to kolegovia??


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
VINCENT napísal:
kolegovia,

to mozete aj doma, si zaveste, co ja viem, v skole trebars cervenu stusku, taku jak maju maturanti ale cervenu, ked to zrobite cela trieda až to bude sranda????
Nazveme to revolučna červena stužka, čo vi na to kolegovia??

V pohode, tak asi 10 ludi z triedy to spravi ostany ma poslu niekam. :?

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
VINCENT napísal:
kolegovia,

to mozete aj doma, si zaveste, co ja viem, v skole trebars cervenu stusku, taku jak maju maturanti ale cervenu, ked to zrobite cela trieda až to bude sranda????
Nazveme to revolučna červena stužka, čo vi na to kolegovia??


kolega.. ty si nejaky revolucionista co?? hehe .. ako pekny napad ale skonci to tak ze cervene stuhy budu mat dva .. ato ja a ty.. ehhe takze soory ale nic sa nezmeni. jedoducho setri a radsej sa uc ked chces aby si platit co najmenej.. ale uz to teraz vidim ze profaci budu davat skusky za prachy to je jasna vec.. chces prejst zaplat inak bude opakovat a vyjde ta to drahsie.....


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Podme strajkovat.!!!!! Ja idem strajkovat do skoly...idem zatazovat linky downloadom ..nech zdochnu.. :twisted: :twisted:

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ked odomna niekto takto zapita priamo peniaze, bude este rad ked pride rano do skoly po svojich, :D

Ono s tymi stuskami som to nemyslel vazne, este si nas dvoch zapisu a co potom?
Ne , ne , nic sa zase nestane, lebo sme slovaci !!!!!
Posraty zbabely slovaci, a preto dufam, ze sa v parlamente najde zopar spravnych ludi, ktori budu proti, - ich mena si zapišem, a ich budem o rok aj pol volit, mozno takto niečo zmenime, ked budeme volit tych spravnych ludi, lebo zajtra sa ukaze kto je aký . . . :!:


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
SylwerDragon napísal:
Podme strajkovat.!!!!! Ja idem strajkovat do skoly...idem zatazovat linky downloadom ..nech zdochnu.. :twisted: :twisted:


NECH ZIJE REVOLUCIA,
zakričalo zopar bezmocnych ludi!
Ale myslienka je to pekna, vsak


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
VINCENT napísal:
Ked odomna niekto takto zapita priamo peniaze, bude este rad ked pride rano do skoly po svojich, :D

Ono s tymi stuskami som to nemyslel vazne, este si nas dvoch zapisu a co potom?
Ne , ne , nic sa zase nestane, lebo sme slovaci !!!!!
Posraty zbabely slovaci, a preto dufam, ze sa v parlamente najde zopar spravnych ludi, ktori budu proti, - ich mena si zapišem, a ich budem o rok aj pol volit, mozno takto niečo zmenime, ked budeme volit tych spravnych ludi, lebo zajtra sa ukaze kto je aký . . . :!:


Myslis, ze to robia lebo im na nas zalezi? :lol: Zober si ze maturantov je asi 65 000. Vies kolko je to volicskych hlasov, kedze ide vlastne o prvovolicov. Toto cele je premysleny politicky tah, nic viac. Ale v kazdom pripade dufam aj ja, ze to spoplatnenie neprejde...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
VINCENT napísal:
SylwerDragon napísal:
Podme strajkovat.!!!!! Ja idem strajkovat do skoly...idem zatazovat linky downloadom ..nech zdochnu.. :twisted: :twisted:


NECH ZIJE REVOLUCIA,
zakričalo zopar bezmocnych ludi!
Ale myslienka je to pekna, vsak


presne si to vystihol, Vincent. Tak to vidim ja...Mozme si strajkovat, ked minister sa neradi ani so svojim zastupcom a najblizsimi poradcami! (to dnes v Na telo povedal tajomnik MS SR, de facto druhy najvyssi v rezorte po ministrovi!)

tak ked uz toto neni arogancia, tak uz neviem... :evil:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
VINCENT napísal:
Ked odomna niekto takto zapita priamo peniaze, bude este rad ked pride rano do skoly po svojich, :D

Ono s tymi stuskami som to nemyslel vazne, este si nas dvoch zapisu a co potom?
Ne , ne , nic sa zase nestane, lebo sme slovaci !!!!!
Posraty zbabely slovaci, a preto dufam, ze sa v parlamente najde zopar spravnych ludi, ktori budu proti, - ich mena si zapišem, a ich budem o rok aj pol volit, mozno takto niečo zmenime, ked budeme volit tych spravnych ludi, lebo zajtra sa ukaze kto je aký . . . :!:


V parlamente sa nenajde nikto proti lebo to maju u prdele vsetci. Chcu len prachy a ako vzdy sa musime opicit po amerike, to by neboli oni neby im sa im nepchali do riti, ved stacilo ked tu bol Bush---


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 161 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun