HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 180 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
M-Bassy napísal:
o splyvani driekov a o tom ze ked sa hras ze si kral nikto ta nema rad

No ty koxo! zrejme je v tom myšlienka a pointa tak hlboko že nám obyčajným smrteľníkom jeho genialita jednoducho uniká :lol: :lol: :lol:
Bez niektorých ľudí by sa fakt planéta točiť neprestala...

_________________
Rozhodla som sa, že budem žiť večne. A zomriem len v prípade, že by mi to nevyšlo.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
NAGE: preco si stale myslish ze vsetci rapperi musia byt cool a ze rap je cool a podobne kecy......skor LP sa tvari ako cool.......

po havari na motorke mali raza nechat zomriet.......teras vyzera jak krumpel :P

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne.....sa tvaria jak neviem ani ako to mam opisat.....dajaki metalo-elektro-punko-rapperi......mi je zle ked vidim toho japonca jak v tych klipoch scratchuje - fakt cool...toto uz robi aj ten blby desmod...


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
najvacsie omyli....

taká bandicka ze linkin park
to ze sa hiphop dostal do komercie
to ze posledny album nightwishu bola nehorazna sracka
a co sa tyka slovenskej sceny ...tak to je cele jeden velky omyl :roll:

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uhm...Martin Kittner co sa tvari ako spevak

jaho klipy ma dnes asi prenasleduju,uz som ich videl tri...a ako spevak mam strasnu chut ho stretnut a strelit mu jednu,nech prestane prznit spevacke umenie

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
.....rano som videl tu jeho novu pesnicku "len jedna" ci jak sa to menuje...UFF......najlepsie jak chodi v tuneli pod braniskom...sci-fi...


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kittner je uplne po prdeli.......sa vzdy tak z xuti zasmejem aky je temny a tie jeho gesta....niektore uz viem :P .......

preco by bola slovenska scena o nicom.......praveze slovenska nekomercna hudba je na dost vysokej urovni........metal, texno, dnb a uz aj hiphop zacina mat konecne urowen...praveze slovenska scena je dobra a kwalitna ale xybaju nam tu velke akcie (alebo aspon nejake)

nemalo vzniknut vo zvolene ministry of fun

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Naposledy upravil meloolem dňa Ne. 12. Jún 2005, 20:51, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial napísal:
uhm...Martin Kittner co sa tvari ako spevak

jaho klipy ma dnes asi prenasleduju,uz som ich videl tri...a ako spevak mam strasnu chut ho stretnut a strelit mu jednu,nech prestane prznit spevacke umenie


niekto pozerá MUSICBOX? :lol: :lol: :lol:

ja naozaj ale naozaj nechapem ako ho moze niekto obdivovat...a takeho cloveka poznam v reali...ze sranda...

a tie jeho kostymy....uhm... :ikonka19: :lol:

_________________
'Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
'That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
'I don't much care where--' said Alice.
'Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
meloolem napísal:
nemalo vzniknut vo zvolene ministry of fun

Malo vzniknúť inde alebo vôbec??

No, mne sa LP páči, aj keď im yačína nejak šibať. O komerčnosti radšej pomlčím, lebo ja na to z vysoka... niečo. :wink: (Každý musí z niečoho žiť, či nie?)

Rap nemám rada, lebo mi nič nehovorí. Je to len také kecy, kecy, kecy, cool look, kecy, ktorým spevák nerozumie, a zase cool look... A teraz to bude asi strašné priznanie, ale jediný rap, ktorý som schopná a ochotná zniesť, je ten od Eminema. Zabite ma! :roll: No fakt, viete, ja som ho nemala rada, ale potom sa mi daktoré jeho veci začali nejak páčiť, ani neviem ako.... Ale on sa mi nepáči, takže sa mi nesnažte nahovoriť, že je sexy alebo čo... (Ah, kde sú tie grcajúce smajle??)

Kittnera fakt nemusím. Z neho mi je na grc stále, keď o ňom počujem / hovorím. Má strašne trápne pesničky, klipy a vôbec, on celý je akýsi trápny. Robí zo seba teploša - mne to tak pripadá....

Desmod? Tá napodobenina LP? Som si všimla, že nejak veľmi sa snažia tváriť ako LP. Teda, až na tie "hlbokomyseľné" texty... :roll: Pre fanúšikov - zabite ma, nepočúvam ich, neprinútite maaaaaaa!!! :)

Musicbox nikdy nemal zvýšiť ceny. :lol: Kedysi som pred MB zabíjala nielen svoju mladosť ( :lol: ), ale aj všetok ten voľný čas, ktorý som iste mohla využiť lepšie... A potom som akosi prestala pozerať telku a k MB som už pár mesiacov ani nepričuchla... Stále keď sa tam mrknem, idú veci, ktoré mi nie sú po chuti..... :(

_________________
There be the dragons.


Naposledy upravil nage dňa Po. 13. Jún 2005, 9:19, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil Facebook  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nage napísal:
meloolem napísal:
nemalo vzniknut vo zvolene ministry of fun

Malo vzniknúť inde alebo vôbec??


asi nemalo vzniknut nikdy nikde

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
meloolem napísal:
kittner je uplne po prdeli.......sa vzdy tak z xuti zasmejem aky je temny a tie jeho gesta....niektore uz viem :P .......
Hehe tak tomu ver. Ja len nemôžem z toho, že on je ževraj vyučený kaderník a nevie spraviť účes ani sebe :lol:

meloolem napísal:
preco by bola slovenska scena o nicom.......praveze slovenska nekomercna hudba je na dost vysokej urovni........metal, texno, dnb a uz aj hiphop zacina mat konecne urowen...praveze slovenska scena je dobra a kwalitna ale xybaju nam tu velke akcie (alebo aspon nejake)
Tiež si myslím, že slovenská scéna má čo povedať. Najprv som mal opačný názor, ale od mojích 18tich si ju začínam všímať a počúvať.

...a čo sa nemalo stať? No napríklad, že Backstreet Boys vydali pred pár dnami čerstvučky album

EDIT:
K Linkin Parku sám neviem zaujať postoj. Pred dvoma rokmi som ho úplne žral a Hybrid Theory patril k mojím piatim najobľubenejším albumom... Remixami a JayZm ma sklamali (už len tým, že takto strácajú čas a mohli by spraviť nový album, ktorý by v sebe mal aspoň originálne melódie.. takto už 2x vykradli samých seba, nehovoriac o dĺžke ich albumov (36-38 min))... Meteora tiež už nebolo ono, ale skôr som asi z toho naozaj vyrástol, pretože teraz už nepočúvam ani Hybrid Theory... To však nič nemení na veci, že som na nich vyrastal a vtedy, keď som ich počúval boli ozaj kvalitný... howgh

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak akoze ku backstreet boys.......to im dosli prachy alebo co????som dnes kukal deku a tam temny xino daval ze ako sa uz kritici tesia a pod....ze ix novy album uz je taky vyzretejsi......ako moze byt album 5 teploshow vyzretejhsi........to sa ozaj nemalo stat

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Saiffer napísal:
...a čo sa nemalo stať? No napríklad, že Backstreet Boys vydali pred pár dnami [url=http://anarchy.sk/titul.php?titul=91526]čerstvučky album [/urlh

Kde sú tie grcajúce smajle, keď ich človek tak súrne potrebuje?!!!!!!!! :x

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 221
Body: 5
Bydlisko: V jadre veci

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vidím, že Backstreet majú úspech :) Vtipný sú títo Zadnouličnícový chlapci

No.. najlepšie je, že teraz už nie sú mladý chalani ale "muži"... ale to im asi nevadí, lebo stále dávajú tie ich "som gay, tak si kúp moje CD" pózy.

_________________
...When you get what you want, but not what you need...
(Coldplay - song "Fix You" z albumu "X&Y")


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
strashne, fakt velmi by ma zaujimalo co xceli dokazat tymto ix comebackom????ax boze, niektori ludia su nepoucitelni.......inak myslim ze boybandom dako odzvonilo (konecne)....do popredia sa dostal rap

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 180 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun