HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takto, bol som lenivy, pravidla som velmi nevypisoval, ale co sa tyka PMiek: nemozete ich citovat, nemozete postovat screenshoty a podobne hovadiny.

Ale nic vam nebrani o nich hovorit, kludne mozte parafrazovat, co som vam napisal.

To zakazane nie je.

Zakazane je len postovat sem originalny text PMky, alebo som postnut nieco, co budete prezentovat ako originalny text PMky.

Snad si rozumieme.

Well, carry on. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Taku alternativu tam nespominas :!:


Citame poriadne, drahy kolega.

Peekay napísal:
Ide tam o to, ze ak existuju nejaki zdravi a este sa navyse aj chori nemozu spolahnut na to, co zistia, hra je prakticky nevyhratelna zo strany sialencov (pretoze iba zdravi maju objektivne informacie, s ktorymi sa da pracovat, plus este mozu manipulovat chorymi ako v normalnej Mafii). Na druhu stranu, ak niet ziadnych zdravych, tak potom kludne mozu setricky davat skreslene vysledky - tym padom vznike adverzita medzi samotnymi chorymi, kedze kazdy z nich bude skalopevne presvedceny o svojej pravde.


Silverbow napísal:
1. schizak je len jeden
2. ja to nie som (jedine ze Annunovi amputovali spisovatelske crevo)
3. ty to nie si
4. z 2. a 3. vyplyva, ze sanca, ze by si bol zdravy alebo chory, je 1:1 (z 6 ludi okrem mna a schizaka su 3 zravi)
5. moje vysetrovanie tvrdi, ze si chory
6. 4.+5. by uz bola velka nahoda, ak by si bol chory


Co sa tyka tvojich 6 bodov, tie myslim Klerik celkom pekne rozobral. Beries 6 Pravidiel Annunovych™ za axiomaticky pravdive, a na ich zaklade (podla toho, co pises teraz... ked sa to dialo, rozhodne to posobilo trochu inak) si presiel do tvrdej ofenzivy. Ci to znamena, ze si zdravy a prefikany, alebo chory a zaslepeny, zatial neviem rozhodnut. Pravdepodobnejsia mi ale pride prva verzia, (okrem ineho) preto som hlasoval tak, ako som hlasoval. Kazdopadne este chvilu zadeluj, pekne sa vyfarbujes.
p.s. nemal bod 5 nahodou hovorit "...ze si zdravy?"

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Tak teraz si ma dostal, ty stavias z piesku :lol:

1. toto nevies, mozu byt dvaja, ved nevieme kolko je zdravych a nik ani nepovedal, ze tvrdenie o tych 6 chorobach je pravdive, pokojne jedna, dve ba i tri choroby v tejto hre nemusia byt, vlastne ani jedna :P

2 subjektivne pocity, ktore nedokazeme ohodnotit a podla pravidiel pm od Annuna nemozes zverejnovat,pokial ma pamat neklame, teda prehlasil raz, ze v jeho mafii to bude instant death,takze tak.

3.ak baelara neklame

4.tu nie len ze stavias na dvoch bodoch, ktore som myslim jasne odhalil, ze su ciste domienky, ale zaplietas i bod 6 pravidiel, o ktorom som sa zmienil uz v bode 1 ako o dost pochybnom

5.toto jedine mame, respektive mas, lebo my nevieme ci nam neklames, lenze nevieme zdaleka, co si zac a ako si postihnuty, dokonca ani ci nie si zdravy. Mimochodom, pekne sme subsumovali pod pojem paranoik nieco, co Annun mohol pre potreby hry kusik inac upravit.

6. treba sa vobec vyjadrovat po predoslych bodoch?

Ja sa uz na to mozem vysrat, to je ako ked som bol naposledy na strane mesta (v Hoteli), clovek nieco odhali, glupa hostincovska tlupa neuveri a radsej uveri klerikerovmu wahwahwahblablabla ako minule. :roll:

Hmlis, zavadzas, a navyse DRZO A NEHORAZNE KLAMES o Peekayovi.

Tie body tu IMHO Annun nedal, ak by vsetky alebo vacsina bola blbost.
Dvaja schizovia? Yeah riiiight.
PMky nikto necituje ty zahmlievac.

Hmlis a snazis sa nam nahovorit, ze Annunove pravidla su z vacsiny bullshit. To je fest argumentacna linia, treba uznat. Hlavne, ze branis svojho spolumafiana. A nie, nevrav, ze by si bol debil keby si ho tak okato a agresivne branil, pretoze prave s tym ratas, ze pod lampou je najvacsia tma.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 30.01.2008
Príspevky: 958
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano, ad hominem je naozaj silna argumentacia.

_________________
GM for hire, pôvodca polovice zla, Bič boží a lesba v mužskom tele.
"You're so willing to take risks for your country, why aren't you willing to do the same for your own happiness?" -- I. Derevko


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:

Citame poriadne, drahy kolega.

Peekay napísal:
Ide tam o to, ze ak existuju nejaki zdravi a este sa navyse aj chori nemozu spolahnut na to, co zistia, hra je prakticky nevyhratelna zo strany sialencov (pretoze iba zdravi maju objektivne informacie, s ktorymi sa da pracovat, plus este mozu manipulovat chorymi ako v normalnej Mafii). Na druhu stranu, ak niet ziadnych zdravych, tak potom kludne mozu setricky davat skreslene vysledky - tym padom vznike adverzita medzi samotnymi chorymi, kedze kazdy z nich bude skalopevne presvedceny o svojej pravde.


Mily patkan, najprv po sebe poriadne citaj a potom otvaraj ten otvor, ktorym pozieras ementaly a parmezany.

ak niet ziadnych zdravych, tak potom kludne mozu setricky davat skreslene vysledky

Kludne mozu byt zdravy a ZAROVEN mat niektori (paranoici) dobabrany search.


Citácia:
Co sa tyka tvojich 6 bodov, tie myslim Klerik celkom pekne rozobral. Beries 6 Pravidiel Annunovych™ za axiomaticky pravdive, a na ich zaklade (podla toho, co pises teraz... ked sa to dialo, rozhodne to posobilo trochu inak) si presiel do tvrdej ofenzivy.

Do ofenzivy som presiel na zaklade svojho zistenia. Mozes sa aj posrat a poskladat do kocky, na nom nic nezmenis, a to ako sa spravas ma len utvrdzuje v tom, ze bolo pravdive.

Citácia:
Ci to znamena, ze si zdravy a prefikany, alebo chory a zaslepeny, zatial neviem rozhodnut. Pravdepodobnejsia mi ale pride prva verzia, (okrem ineho) preto som hlasoval tak, ako som hlasoval. Kazdopadne este chvilu zadeluj, pekne sa vyfarbujes.

Holt nemoze byt kazdy ako grandmaster of everything, zdravy inteleguan Peekay. :ikonka19:

Citácia:
p.s. nemal bod 5 nahodou hovorit "...ze si zdravy?"

Mal. Tie inverzne mafie...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Naposledy upravil Silverbow dňa Št. 08. Máj 2008, 23:37, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Peekay napísal:
Ano, ad hominem je naozaj silna argumentacia.

Ak je toto argumentacia ad hominem, tak klerikerova je ad vacuum.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pekne sa doberate. :lol:
Horsie je ze neviem kto je kto. Ja mam proste antitalent na tuto hru :P


Naposledy upravil Majo dňa Št. 08. Máj 2008, 23:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
[Hmlis a snazis sa nam nahovorit, ze Annunove pravidla su z vacsiny bullshit. To je fest argumentacna linia, treba uznat.


Podme si dat lekciu poctov.

Silverbow napísal:
1. schizak je len jeden
2. ja to nie som (jedine ze Annunovi amputovali spisovatelske crevo)
3. ty to nie si
4. z 2. a 3. vyplyva, ze sanca, ze by si bol zdravy alebo chory, je 1:1 (z 6 ludi okrem mna a schizaka su 3 zravi)
5. moje vysetrovanie tvrdi, ze si chory
6. 4.+5. by uz bola velka nahoda, ak by si bol chory


Vyvracias Annunove tvrdenie o 2 schizofrenikoch. TO je jeden bod, co sa ti nepaci

Kleriker napísal:
Tak teraz si ma dostal, ty stavias z piesku :lol:

1. toto nevies, mozu byt dvaja, ved nevieme kolko je zdravych a nik ani nepovedal, ze tvrdenie o tych 6 chorobach je pravdive, pokojne jedna, dve ba i tri choroby v tejto hre nemusia byt, vlastne ani jedna :P

2 subjektivne pocity, ktore nedokazeme ohodnotit a podla pravidiel pm od Annuna nemozes zverejnovat,pokial ma pamat neklame, teda prehlasil raz, ze v jeho mafii to bude instant death,takze tak.

3.ak baelara neklame

4.tu nie len ze stavias na dvoch bodoch, ktore som myslim jasne odhalil, ze su ciste domienky, ale zaplietas i bod 6 pravidiel, o ktorom som sa zmienil uz v bode 1 ako o dost pochybnom

5.toto jedine mame, respektive mas, lebo my nevieme ci nam neklames, lenze nevieme zdaleka, co si zac a ako si postihnuty, dokonca ani ci nie si zdravy. Mimochodom, pekne sme subsumovali pod pojem paranoik nieco, co Annun mohol pre potreby hry kusik inac upravit.

6. treba sa vobec vyjadrovat po predoslych bodoch?


No a ako pozeram tak pozeram, ja vyvraciam zas len bod 6, ze su v hre zastupene presne tieto povolania.

Nie je to 1-1 medzi nami na pocet vyvracanych bodov?

Mimochodom, som ti presne napisal svoje vyhrady ku kazdmeu bodu, pretoze si tu analyzu totalen odflakol a chcel som ti ukazat, ze stavias na niecom, co vobec nemusi byt pravda, stavias to na 3 bodoch a staci,aby jeden bol nespravny z nich,len jediny, a cela teoria ti pada.

K tym urazkam sa nevyjadrujem, dobre som sa zasmial (az som krochkal :lol: )

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:

No a ako pozeram tak pozeram, ja vyvraciam zas len bod 6, ze su v hre zastupene presne tieto povolania.

Nie je to 1-1 medzi nami na pocet vyvracanych bodov?

Mimochodom, som ti presne napisal svoje vyhrady ku kazdmeu bodu, pretoze si tu analyzu totalen odflakol a chcel som ti ukazat, ze stavias na niecom, co vobec nemusi byt pravda, stavias to na 3 bodoch a staci,aby jeden bol nespravny z nich,len jediny, a cela teoria ti pada.

K tym urazkam sa nevyjadrujem, dobre som sa zasmial (az som krochkal :lol: )

Omyl, popieras aj bod o troch zdravych.

Moja 'teoria' nestoji na ziadnych bodoch, stoji na pevnom a neodskriepitelnom fakte, a to, ze som v noci preveril Peekaya a ze je zdravy.

A povedat, ze klames a hmlis je urazka? Ty si odkedy taky precitlively?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja nepopieram, ja len ukazujem na fakt, ze si tym nemozes byt tak isty, to je rozdiel. NAvyse ti ako vravim ukazujem, ze staci aby bod o 3 zdravych bol zly, pada ti teoria, aby bol bod 6 zly,pada ti teoria, takmer cokolvek zle mas pruser, priznaj si to, nemas argument iny okrem tvojho udajneho preverovania. A tvoje preverovanie je v praimom rozpore s mojim.

Netvrdim ako ty so 100 percent istotou, ze tento bod je bullshit, ako zvyknes vravievat, ja len vravim, ze mozno je mozno je mozno nie zly.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Pi. 09. Máj 2008, 0:05, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Ja nepopieram, ja len ukazujem na fakt, ze si tym nemozes byt tak isty, to je rozdiel. NAvyse ti ako vravim ukazujem, ze staci aby bod o 3 zdravych bol zly, pada ti teoria, aby bol bod 6 zly,pada ti teoria, takmer cokolvek zle mas pruser, priznaj si to, nemas argument iny okrem tvojho udajneho preverovania. A tvoje preverovanie je v praimom rozpore s mojim.

Az na to, ze ziadne tvoje preverovanie sa nekonalo.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hej nemozete pomalsie??? nestiham citat...

silver mne sa vobec nepaci ta tvoja agresivita...
a ked ti vyslo, ze Peekay je chory, preco si skalopevne presvedceny ze je zdravy?? to ako za to ze baelara zistila, ze nema schyzu? sak je tu ece dalsich par diagnoz.. vieme len to ze nema schyzu, co ale tiez moze byt nepravdiva info...podla toho ako utocis mam pocit ze si zdravy ty a z neznamych pricin chces potopit PeeKaya... a preco chces potopit klerika mi je jasne z minulych mafii..

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Kleriker napísal:
Ja nepopieram, ja len ukazujem na fakt, ze si tym nemozes byt tak isty, to je rozdiel. NAvyse ti ako vravim ukazujem, ze staci aby bod o 3 zdravych bol zly, pada ti teoria, aby bol bod 6 zly,pada ti teoria, takmer cokolvek zle mas pruser, priznaj si to, nemas argument iny okrem tvojho udajneho preverovania. A tvoje preverovanie je v praimom rozpore s mojim.

Az na to, ze ziadne tvoje preverovanie sa nekonalo.


Takze sa priznavas, ze si si vymyslel to preverovanie?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-lilla asi si zmeskala jednu info: Silverbow povedal ze preveroval Peekaya a ze zistil ze je zdravý
(alebo som Ta Lila zle pochopil)


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Peekay napísal:
Preco ta ale v pravdivosti tvojho zistenia potom utvrdila Baelarina objektivne nic nehovoriaca informacia?

Lebo to je naopak informacia velavravna:
1. schizak je len jeden
2. ja to nie som (jedine ze Annunovi amputovali spisovatelske crevo)
3. ty to nie si
4. z 2. a 3. vyplyva, ze sanca, ze by si bol zdravy alebo chory, je 1:1 (z 6 ludi okrem mna a schizaka su 3 zravi)
5. moje vysetrovanie tvrdi, ze si chory
6. 4.+5. by uz bola velka nahoda, ak by si bol chory


Citácia:

Napadlo. Viz predosly post.

Taku alternativu tam nespominas :!:


majo kto co zmeskala?? silver tvrdi ze PK je zdravy, lebo mu vysledok vysetrovania povedal, ze je chory, a baelara povedala ze Peekay nema schyzu.. citaj poriadne...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 307 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun