HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 76 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Je v tomto skazenom odludstenom pretechnizovanom chladnom a este-neviem-akom-svete mozna dobra zabava bez alkoholu? Bez toho, ze sa na chatu prinesu 3 litre destilatov na hlavu a pokial sa nevypiju tak zabava nebola? Preco su ludia navstevujuci cajovnu tercom posmechu ostatnych? A tak..


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ked sa najde parta ludi, ktori to dokazu, tak klobuk dolu..ja som na takych bohuzial nenatrafila...ked niekoho najdete, dajte vediet.. :D

v dnesnej dobe nie si cool frajer, pokial nevydrzis po tych troch litroch stat na nohach..preco sa z takych ludi ostatni smeju? tot otazka..


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Bezcielne sa opijat do nemoty je blbost. No nevidim nic zle na tom, ked si clovek vypije. Rad chodim s kamaratmi na pivo. Nejde o chlast, ale aby sme sa zabavili, pokecali a to pivo nam k tomu sedi.


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
chodit na pivo :ikonka18: , dobre, ale ist na chatu LEN kvoli tomu, aby si sa napil, to je trochu chore..


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Corwin: ja pivko nepijem cize si dam radsej bavoracika ale nerobim to preto aby som sa stal. Aj tak nemozem kedze vzdy je tam nejaka kamaratka na ktoru je lepsie dozriet inak vyvedie [vymazané]....a krom toho nevidim nic zabavne na tom ked sa niekto vala po zemi a nevie o sebe.

A poznam ludi s ktorymi sa bavim aj bez chlastu a ide to v poho. Staci kofolka :twisted:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
alef0 napísal:
Je v tomto skazenom odludstenom pretechnizovanom chladnom a este-neviem-akom-svete mozna dobra zabava bez alkoholu? Bez toho, ze sa na chatu prinesu 3 litre destilatov na hlavu a pokial sa nevypiju tak zabava nebola? Preco su ludia navstevujuci cajovnu tercom posmechu ostatnych? A tak..


Tak presne tuto otazku si aj ja kladiem uz asi pol roka, a pomaly mi to zacina byt jedno. Myslim, ze je to jednoducho ubohe. V poslednom case je najvacsi frajer ten, kto sa dokaze najviac spit za najkratsi cas...Proste je to ubohe :ikonka23:
Ale zase na druhu stranu, ked som jediny triezvy clovek v spololcnosti desiatich opitych, je celkom zabavne pozorovat, co s nimi tie deci etanolu urobia. :twisted: A sranda je aj to, ze im v podstate mozes povedat co chces, kedze si to aj tak nebudu pamatat :twisted: :P

Holt, alkohol je metla ludstva...

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Nebudem sa moc vyjadrovať...teda dúfam... proste:
na pivo chodím bežne...na jedno. pokecať, uvolniť sa, spláchnuť stress:ikonka05:
čaj pijem doma a v krčmách ked je zima... do čajovní...mno sorry ale za tie CENY čajov, ako bud som chudobný jak kostolná myš, ale ceny od 50 do 100 a viac za jednu stupid konvičku čaju sú značne awful! :ikonka23:
Ožierky... prečo nie? keď sú správny ludia a správna nálada... tak to bolo a tak to je... a čo chceš na chate iného? akurát nemusíš sa báť dojst domov nadratý jak Slota a počúvať parents... ale zasa moc často to robiť je tiež choré 8)

Tak asi tak... Slepota každým smerom je tragická

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Selar: S tym suhlasim. Pit alkohol len koli alkoholu nie je normalne a ani zdrave. Len som chcel povedat, ze su aj ludia co piju s mierou. Nam ide o to, aby sme sa stretli a pokecali. Zvracajuci a po zemi sa valajuci ludia fakt vedia otravit prostredie. A tiez si chodim sadnut aj s ludmi, ktori nepiju. Viem sa prisposobit, takze pokial im vadi krcma, ideme do cajovne a pokial im vadi dym, tak pri nich nefajcim. A casto musim byt k dispozicii ako sofer, takze obcas ani nemozem pit.

Inak aj kofola vie spravit svoje. Ked sa stretnes s kamosom, ktoreho si rok nevidel a pol dna sedite pri kofole, tak tie bublinky spravia svoje. :)


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Corwin: Boli casy ked som proste alkohol nepil vobec, takze som fical len na kofole...ono vies, to nie alkohol robi atmosferu ale ludia robia tu spravnu atmosku.

Inak s fajcenim mam vyhodu:D JA nefajcim......usetrim tym peniazky, ktore niekde mozem pouzit lepsie. NApr na sladkosti....to vies, niekto chce cigarety, niekto chce drogy, ja mam cukrovinky :)

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
LIZATKA!! mnaam


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Selar napísal:
Corwin: Boli casy ked som proste alkohol nepil vobec, takze som fical len na kofole...ono vies, to nie alkohol robi atmosferu ale ludia robia tu spravnu atmosku.


Jasne. Ved to som tvrdil aj ja, len nie tak zretelne - ked som pisal, za sa prisposobim, aby som bol s ludmi, s ktorymi chcem byt. Viem, ze sa da sediet aj v krcme, aj v cukrarni a aj len tak na lavicke.

Fajcenie hej, moja vlastna hlupost a blby zlozvyk. Ale myslym, ze ked uz zlozvyk, tak tento je jeden z najslabsich oproti alkoholizmu, narkomanii atd.


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 02.01.2005
Príspevky: 220
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Ja osobne si dám pár pohárikov vína len keď mám ísť tancovať do disko-klubu. Tanec zbožňujem, ale v súčasnosti sa to v podobných podnikoch natriezvo vydržať nedá - strašný hluk, dusno a kopec do okolia vrážajúcich ľudí. Takže sa potrebujem dostať trošku do nálady, aby mi to tam neliezlo na nervy.
Ale ináč mám partiu ľudí, s ktorými sa dá do noci baviť a v jednom kuse smiať úplne natriezvo. V dnešnom svete je to však skôr výnimka.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Airin: ani nie ak nehladas dute hlavy co nemaju co povedat.

Ja osobne disko moc nemusim ale nie je nic lepsie ako poriadny srumec na metalovom feste s kamosmi okolo a studenou kofolkou v ruke:DDD

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Posledny zazity Silvester bol bezalkoholovy (a Vilo bedakal, ze na povale ma 4l cohosi, co sa nespotrebuje) a partia bola taka, ze To naozaj nikomu k zabave nechybalo :-) Ale to je naozaj svetla vynimka v dnesnom skazenom odludstenom pretechnizovanom chladnom a este-neviem-akom-svete.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
alkohol ma svoj zmysel a svoje postavenie... :) posediet pri pivku ci vinku (samozrejme s mierou :wink: ) ci demanovke, becherovke, ..no, vlastne pri hocicom.. musim suhlasit s corwinom, ide o to, pokecat a co je nebezpecne a vyhodne zaroven:
1. alkohol rozvazuje jazyk
2. alkohol upravuje vkus
3. alkohol mi vyraba "milionovy usmev"
4. alkohol pomaha spoznavat novych ludi (ktori si ma sice nepamataju,ale aspon nachvilu su z nich (pseudo) kamarati)
5. neexistuje lepsie jedlo ako pivo :ikonka05: (navyse je zdrave atd.)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 76 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun