HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poiux, Joki, vybrali ste si uz povolanie?

ŽIVOTY
Na zivoty sa nebude hadzat, zoberte tieto cisla akoby ste hodili pri prechode na 2 ur:
Bojovnik:7
Hraničiar:4
Alchimysta:4
Kuzelnik:4
Zlodej:4
:arrow: Toto zratajte, ak Vam vide menej ako 11životov, tak si napište že mate 11 životov.

Vaša počiatočná výzbroj:
Bojovník: poškodene stare vypchavane brnenie OČ=2 (hodnota 0,2 zl), dreveny stit OČ=+1(hodnota 0zl, 50%sanca zvnicenia pri udere),
hrdzava sekera UČ=2/+1/-1(hodnota 0,1 zl); peniaze 3st
Hraničiar: veľký patyk 3/-1/+1(hodnota 0 zl),hrdzava dyka 1/0/-2 (hodnota 0,1 zl); peniaze 6st
Zlodej: hrdzava dyka 1/0/-2 (hodnota 0,1 zl), nôž; peniaze 6st
Alchymista:hrdzava dyka 1/0/-2 (hodnota 0,1 zl); peniaze 6st
Kuzelnik: hrdzava dyka 1/0/-2 (hodnota 0,1 zl); peniaze 6st


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Napiste, ktory den Vam nevyhovuje s tychto dni, aby sme sa mohli dohodnut, kedy budeme hrat.
2. 6.
4.6.
5.6.
6.6.

Ty co nemaju backgraundy by som poprosil aby ich, co najskor napisali.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
5-6.6

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, aké sú vtedy dni. Nemôžem v utorok a v piatok. A ešte stále neviem miesto.Čo sa týka povolania, môžem byť kúzelník, nič iné som nikdy nebol, čiže to môžem byť zasa. Postavu sa mi strašne nechce vytvárať, som unavený a bolí ma hlava, ak by si mi chcel uľahčiť robotu, vymysli nejakú, čo sa ti bude hodiť do príbehu a ja ju zahrám. :ikonka09:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki: Najlepsie je ked si postavu vytvoris Ty. Pretoze sa Ti s nou bude lahsie zzivat. Netreba nic komplikovane. Stacia dva-tri riadky, nejake upne zakladne veci. nejake backroundy su aj tu: viewforum.php?f=25 , ale tie si prilis komplikovane


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:shock: To sa im chcelo robiť toľko profilov?!!! Však tam sú dokopy asi dve mená autorov. Ja Aerisa zabijem, nechcel pokračovať v dobrodružstve Dračí Bratia (Davano), ale má čas tam vytvoriť milión päťsto profilov!!! :x :twisted:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, v pohode, Joki, bud kuzelnik. A nebud lenivy, daj si neviditelnost, hyperprostor, svetlo, zelene blesky, to ti na prezitie staci. Hypnoza tiez niej odveci. A napis background. A mas to. Ja sem dam svoje veci dnes alebo zajtra v noci.

Mne je jedno, ktory toje den, ak to zacne zas o siestej alebo tak, skusky mam aj tak zvacsa doobeda.

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nech uz bude kuzelnik ktokolvek (aj ked som dufal ze Palo) bude mat na krku 2 metroveho barbara. S DarkSunovskym presvedcenim ktory sa k nemu priplietol niekde na severe a robi mu bodyguarda ako vymenu za nejaku sluzbu (alebo ho ma ochranit kym sa znova nevratia na sever aby mohol byt kuzelnik obetovany Ymirovi ked nastane cas? Hmm nuz ... ktohovie co nakazali klanovi samani Drtivajovi)

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mal som to v plane, a asi aj budem... sak mozme byt dvaja, jedn skor bojovy(rychlost, zpomaleni, protoplazma, blesky vseho druhu, pekelny ohen) a druhy skor investigator a majuci tzv. zivot zjednodusujuce kuzla (hyperprostor, lazebnik, zaklep, najdi predmet, hypnoza, svetlo...). Takze pockam az sem hodia vsetci svoje postavy a prisposobim svojho kuzelnika, Branka Chrliča(asi), tomu... chcel som dat alchymistu, ale bytostne odmietam 2 magy a 1zlaty surovin, hoci by to mohlo byt vtipne...

Este ma napadlo, sak ked nemoze byt kroll, tak co tak extra velky clovek ci barbar, bude to barbar, ale s vlastnostami krolla ? Nieje to jedno ? A pri troche stastia nahodou kroll taky tupy nieje. Pokial mu nepadne jednotka ci dvojaka a nebude mat inteligenciu 2 (hraniciarov pes, ovlada tak 20 slov a kazdy dalsi okruh slov ho stoji ako stredne tazka dovedenost na inteligenciu) ci 3 (kostlivec, ovlada hole vety a zasoba slov je asi 100), tak to nieje take zle... int.6 je uplne v pohode. Sak ho tu nemame na inotaje, nie ...?

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK, dneska si za to sadnem a spravím si profil. mám to dať potom sem či poslať Majovi PM-kou? :ikonka09:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mozes dat v klude sem, Joki.

EDIT: Inac, Poiux, v klude si si mohol dat toho alchimistu. Tym ze bude mat schopnost "vyrabanie hocicoho z hocicoho", moze byt dost silny, pretoze jeho sila bude priamo umerna fantazii a tvorivosti hraca. A alchimista bude mat aj schopnost destilovat magiu z roznuch veci bez destilatora.Alchimistovi som naozaj nemohol dat viac ako 2 magy, lebo by to bolo nelogicke kedze majetok celej druziny ma hodnotu asi 5 zl. A jeden mag ma hodnotu cca 10 zl, takze alchimista by bol extremne bohaty.
A tiez Ta musim vystrasit, ze kuzelnik tiez nebude nejak extra silny, pretoze ako som uz spominal bude mat obmedzeny pocet kuziel na vyber(cca 20 ks).

EDIT2: Hrat sa bude z najvacsiou pravdepodobnostou 5.6.(štvrtok). Este sa spytam Peekaya ci ma cas (on ma hrat niektore CPcka). Navrhoval by som hrat v Kotolni (bar naproti fakulte architektury), pripadne u mna. Pripadne mozte navrhnut Vy nejake misto.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo, ja si v poho vyberiem desať dobrých kúziel a to mi stačí. Dúfam, že dnes ten profil stihnem, ak nie, tak zajtra. :ikonka16:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 212
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
stihni, netrva to dlho. kuzelnik na 2.urovni ma 5 kuziel.
Mozes mi poslat zoznam kuziel, Majo ?

_________________
Ex humo homo...


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:-D, môžeš aj mne. Ja si z Dračka pamätám komplet asi 30 kúziel a z toho je 90% pre pokročilých a expertov... :roll:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2008
Príspevky: 33
Body: 5
Bydlisko: Žilina/Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyšlo mi 14 životov a mne vyhovuje hrať toho piateho


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun