HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Ďalšia
Autor Správa

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
SYSTEM
System bude teda defingtivne DrD. Bude tam viacero uprav. Napisem Vam ich uz teraz, aby ste mali prehlad.
Pravidla, ktore sa vyraďujú:
Oprava za velikost
Presvedcenie
Oprava za dostrel
Bojaschopnost
Hmotnost
Nalozenie
Pohyblivost
Postreh

Nové pravidlá:
Body vôle
Body strachu
Body dôvery od CP

Detaly o pravidlach Vam vysvetlim neskor.

Joki: S backraundami sa nemusite ponahlat. Osobne by som chcel zacat hrat tak za dva alebo tri tyzdne.
Ten bratov system mi potom niekedy popises. Mozno by som mohol nieco s neho pouzit.
Frili: Velmi dobry backround


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A preco nemozu byt Kroli?
idealne by sa mi to hodilo do backgroundu :(

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2008
Príspevky: 33
Body: 5
Bydlisko: Žilina/Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo- Inak schopnosti a neschopnosti som tam ešte nedával, lebo neviem koľko ich má byť a nie som si istý ako to je v pravidlách


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen: kroll je podla mna cudna rasa. Je nenormalne hlupy. Niekdo tak hlupy by v mojom svete asi ani neprezil. Celkovo mi nezapada do prostredia. A myslim ze by sa Ti s nim aj zle hralo v detektivke(!). Nechcem byt zly, ale zabudni na krola.
Frili: nerozumiem, ktore schoposti myslis. Zvlastne schopnosti su v pravidlach. Myslis tie? Objasni.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mnoo ono je sice hlupy ale je silny :)
cize nebudem riesit detektivne zameranie ale budem robit to co mi povie carodej (zrejme Palo)
Ver mi ze aj Kroll Drtivaj sa v detektivke nestrati! Treba aby boli roznorode charaktery podla mna nech je to pestrejsie.

A ked uz je Kroll divna rasa
tak staci premenovat na poloorka a nechat staty tak ako su.

vazne by som vsak chcel hrat totalne jednoducheho bušiča (absolutne naviazany na rozhodnutia Palovho kuzelnika). Furt hram inteligentne postavy co nieco riesia, takze chcem zmenu (nieco podobne 3:16 vojakovi zo serie HARM)

a okrem toho ... hlupy jedinec by neprezil? Vo svete kde sa bojuje ocividne casto? O_O
Prave hlupaci su tym najlepsim materialom do prednych linii. Ak maju naviac obrovsku silu a odolnost tak su jedini co to aj preziju.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen: Daj si teda barbara, on ma dost blizko ku krolovi.
Ak budes chciet roleplayovat hlupu postavu, budes mat asi problem pri vyjednavani s CPckami. Ale to sa myslim nejako zvladne.
Rozhovory s CPckami budu v tejto hre velmi dolezite. Daj si toho barbara.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aspoň bude haluz. :lol: Brat mal takú postavu na našom Dračku a bola to fakt haluz. A čarodeja by som kľudne zahral aj ja, ale ak to má byť ten Paľo, nebudem mu to brať a vymyslím si niečo iné... :ikonka09:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2008
Príspevky: 33
Body: 5
Bydlisko: Žilina/Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo- Mám na mysli schopnosti ako: Plávanie, varenie, akrobacia, jazdecstvo...


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Frili: Myslis teda dovednosti z pravidiel pre pokrocilych, ak som dobre pochopil. Na dovednosti nebudeme hrat. Budeme to riesit zjednodusene ako hod na silu alebo obratnost, atd. Alebo sa este dohodneme.
Joki, Aljen: Musim sa priznat ze to dobrodruzstvo som nekoncipoval moc komedialne. Aj ked dufam ze tam budu aj humorne veci, ale nebol to ciel. Krol mi skor pasuje do komedialnych dobrodruzstiev a do frasiek.
Aljen, maximalne som ochotny Ti povolit barbara, ktory by mal trosku podobne staty ako krol.
Joki, v klude by si si mohol dat toho kuzelnika, zalezi akurat na Palovi (Poiuxovi) ci ho nechce on.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kroll - silny, hlupy a kruty ... to ver ze to nebude fraska.
Ci je nieco smiesne alebo vazne zavisi len od hracov a nie od povolania ci rasy

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aljen napísal:
Ci je nieco smiesne alebo vazne zavisi len od hracov a nie od povolania ci rasy
To nie je uplne pravda. Nerozpitvavajme to. Krola si dat nemozes. Daj si barbara


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ako chces (aj ked vobec nerozumiem co sa ti na tom koncepte nepaci necham tak)
staty sa nahodia kockami ci je aj nejaky point-distribution system

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 22.04.2008
Príspevky: 33
Body: 5
Bydlisko: Žilina/Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jj, asi tie schopnosti z pravidiel pre pokročilých som mal na mysli. Okey, môžu byť tie hody +Sila a tak, s tým súhlasím :)


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja myslím, že z dobrými hráčmi je vždy haluz, a verím že bude.

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 03.08.2005
Príspevky: 1755
Body: 6
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meno: Drtivaj
Rasa: barbar
Povolanie: valecnik
Staty: (Po dohode s Majom su pouzite rozsahy Krola a barbarova obratnost)
    sila:18 (+3)
    odolnost: 18 (+3)
    obratnost: 10 (0)
    inteligencia: 5 (-3)
    charizma: 5 (-3)

Vzhlad: Obrovsky a chlpaty s nizsim celom a hlboko posadenymi modrymi ocami. Ma dlhe rysave vlasy, bradu a fuzy zapletene do hrubych vrkocov spolu s hrstou totemovych zvieratiek vyrezanych z kosti. Je mohutne osvaleny ale napriek tomu sa nepohybuje tak pomaly akoby to mozno niektory neopatrny protivnik cakal. Chodi trochu zhrbeny ale nieje to znak snahy vyzerat nizsi ale je to prikrcenost draveho zvierata pripraveneho skocit a trhat. Jeho ruky velkosti pecnov chleba sa obcas bez jeho vedomia roztvaraju a zatvaraju akoby same osebe chceli nieco drtit a drvit v mohutnom stisku.
Osobnost: Drtivaj je hlupy. Znacne. Nezapodieva sa takymi talafatkami ako uvazovat prilis daleko dopredu alebo zvazovat nasledky cinov. Snazi sa vsak, odkedy sa dostal do civilizovanejsieho sveta, nespoliehat sa iba na svoju silu aj ked tendencia k nasiliu je u neho stale zrejma. Ak sa rozhodne povazovat niekoho inteligentnejsieho za hodneho vypocutia, tak sa pravdepodobne bude riadit jeho radami - ak to je carodej, saman alebo alchymista ktorych moci sa tak ako vsetkeho nadprirodzeneho podvedome obava. Humoru velmi nerozumie a tak ti co si z neho robili srandu kvoli jeho hluposti si ju uz nikdy robit nebudu.
Pozadie: Narodil sa ako prvorodeny syn samana Krocha, rodu Drvov, klanu Besov v dedine Strma cierna skala s malym modrym vodopadom padajucim do hlbokeho jazierka v ktorom sa odrazaju hviezdy a mesiac v splne, nazyvanej domacimi Skala. Otec sa tesil ze bude mat nastupcu ale ked pri jednom utoku sa nepriatelsky bojovnik dostal az ku koliske maleho Drtivaja a chcel ho podrezat od uska k usku (ako je to obvykle pri klanovych sarvatkach), tak tesne predtym nech tento cin mohol previest zacitil medzi nohami malu ale na dieta uz dost velku rucku ktora mu v tom jednym stiskom zabranila.
Takto si Drtivaj zasluzil svoje meno a jeho otcovi bolo jasne ze jeho prednosti lezia niekde inde. Vyrastal v pocetnej rodine ktora tak trochu s obavami hladela na velkeho a ako dospely muz silneho chlapca ktory veru vela rozumu nepobral. Ako 10rocny zabil pastou vola pretoze sa mu zdalo ze sa na neho krivo pozera a bucanim sa mu vysmieva. Tak ako kazdy barbar mal respekt pred samanovymi trikmi, rodinnymi duchmi a magiou v kazdej podobe. Drtivaj sa citil specialne neisty v blizkosti tychto sil, pretoze si uvedomoval ze mu jeho sila, ktorou obvykle dokazal vsetko vyriesit, proti nim nepomoze. A tak ked sa raz do blizkosti dediny zatulal mlady mag, tak ho potom ako bol svedkom jeho magickej moci ked sa branil pred besnym lisiakom, nezabil namieste a nedaroval ho kanibalskym susedom ako vymenu za kostene ozdoby (ako sa to obvykle robilo), ale ho len uderom peste omracil a odniesol pod pazuhou k otcovi samanovi.
Tomu skrsla v hlave genialna myslienka ako sa zbavit blbeho a na samana nesuceho syna. Zatancoval tanec duchov a travy a vyjavil klanu volu predkov.
Mlady mag ktory sa bledy a s monokom triasol od strachu bol vraj v skutocnosti vtelenim Velkeho hrdinu klanu - Grga Lemrocha a tak ma iste pred sebou uzasnu buducnost ktora pomoze vsetkym dedincanom a preto nie je ani pomyslenia ze by vymenili za kostene hrebene a zvieratka. Vraj sa mimo klanove uzemie bude moct naucit mnohe veci a stat sa mocnym muzom ktory ked sa o mnohe roky vrati na Skalu, tak prinesie mier a hojnost vojnovej koristi vsetkym dedincanom. Pojde presne v slapajach Velkeho Grga, len musi mat na to dost casu. Duchovia taktiez chcu aby ho po cely cas sprevadzal najmocnejsi bojovnik z dediny ktory bude jeho stitom a sekerou a ktory bude za neho krvacat a trpiet. Tuto poctu si vraj vysluzil Drtivaj.
A tak na druhy den ozbrojeny sprievod odprevadil maga a Drtivaja vyzbrojenych a vystrojenych vsetkym co mohla dedina poskytnut na hranice uzemia klanov. Ucta v tvari Drtivaja k mlademu magovi pre jeho mudrost, vynimocnost a skvely osud bola zretelna kazdemu co sa na neho pozrel. Spokojny usklabok jeho otca si nikto nevsimol, skryli ho mohutne fuziska.

A od tej doby cestuje mlady mag s mohutne stavanym muzom s nizkym celom a znacnou tendenciou k brutalite.

_________________
Tek tik-tik. : Gak’lak, thri-kreen guardian
Jenom člověk, který si není jistý svým vlastním rozhodnutím, že hraje dobrou hru se musí neustále opírat do jiných her s tím, že jsou špatné, aby se ujistil, že dělá dobře : Alnag


Naposledy upravil Aljen dňa St. 01. Okt 2008, 16:20, celkovo upravené 8 krát.

Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 291 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun